Skip to main content
 1. Bendrosios nuostatos
Šios pirkimo – pardavimo taisyklės yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo ir Pardavėjo tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Pirkėjui įsigyjant prekes internetinėje parduotuvėje www.amberlita.lt
 1. Informacija apie mus
2.1. Mes  UAB Amberlita, nuo 1996 m.  esame registruoti  Lietuvoje. Įmonės kodas: 141392246,adresas: Taikos pr. 81a-2,  Klaipeda, LT-94115, Lietuva. Mūsų kompanija gamina gintarinius papuošalus ir suvenyrus.
 1. Pirkimo sutarties sudarymas
3.1. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas, išsirinkęs norimą (as) prekę(-es) ir suformavęs prekių krepšelį, paspaudžia nuorodą „Užsakyti“. Prekių užsakymas ir apmokėjimas patvirtinamas PVM sąskaita faktūra, kuri siunčiama nurodytu elektroniniu paštu arba kartu su prekės pristatymu, jei to pageidauja klientas.
 1. Šalių teisės
4.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes internetinėje parduotuvėje pagal šias taisykles ir internetinės parduotuvės nustatyta tvarka. 4.2. Pardavėjas be išankstinio perspėjimo gali sustabdyti Pirkėjo galimybę naudotis internetinės parduotuvės paslaugomis, jei Pirkėjas bando pakenkti internetinės parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui.
 1. Šalių įsipareigojimai
5.1. Pirkėjas privalo priimti užsakytas prekes ir už jas atsiskaityti. 5.2. Jei Pirkėjas prekių pristatymo metu be svarbių priežasčių atsisako priimti prekes, Pirkėjas privalo padengti prekių pristatymo išlaidas. 5.3. Jei Pirkėjas, užpildęs užsakymą, nusprendė jį anuliuoti, Pardavėją apie tai privalo informuoti per vieną darbo dieną el.paštu amberlita2@gmail.com arba telefonu +370 65253052. 5.4. Pirkėjas, naudodamasis internetine parduotuve, sutinka su šiomis pirkimo - pardavimo taisyklėmis ir privalo jų laikytis. 5.5. Pardavėjas pristatys Pirkėjo užsakytas prekes Pirkėjo nurodytu adresu per sutartą pristatymo laiką. 5.6. Pardavėjas, negalėdamas Pirkėjui pristatyti užsakytos prekės, grąžina Pirkėjui sumokėtus pinigus per 5 darbo dienas.
 1. Prekių kaina
6.1. Galiojanti kaina yra ta, kuri nurodyta šalia prekės elektroninėje www.amberlita.lt parduotuvėje, išskyrus elektroninės sistemos klaidų atvejus. 6.2. Į prekės kainą įskaičiuotas Lietuvos Respublikoje galiojantis PVM mokestis, tačiau neįskaičiuotos prekės pristatymo išlaidos, kurios papildomai nurodomos pateikus užsakymą. 6.3. Mes pasiliekame teisę keisti prekių kainas, tačiau šie keitimai neįtakos kainos tų prekių, kurioms užsakymas jau priimtas.
 1. Eksporto mokesčiai
7.1. Jei prekes iš el. parduotuvės www.amberlita.lt užsisakote pristatyti už Lietuvos Respublikos ribų, atkreipkite dėmesį į tai, jog jos gali būti apmokestintos, pagal gavėjo šalies įstatymus ir numatytą tvarką. Už visas prievoles ir mokesčius atsiradusius, kol prekė pasieks gavėją, būsite atsakingi jūs (Pirkėjas). Prieš užsisakydami prekę būtinai susisiekite su vietine muitine ir išsiaiškinkite rūpimus klausimus.
 1. Prekių kokybė
8.1. Garantuojame, kad el. parduotuvėje www.amberlita.lt pateiktų dirbinių sudėtis atitinka aprašymus. Prekes sudaro tik tikras gintaras, kurį tiekia patikimi tiekėjai, priklausantys tarptautinei gintaro asociacijai, o tai leidžia garantuoti dirbinių kokybę. Visi tauriųjų metalų dirbiniai atitinka deklaruojamą gaminių kokybę bei prabavimo direktyvas. 8.2. Pretenzijas dėl prekių kokybės, galite pateikti įstatymo numatyta tvarka per 14 darbo dienų, vėliau jos nebus priimamos. 8.3. Pardavėjas neatsako už pakitimus, atsiradusius dėl netinkamo prekės naudojimo ar natūralaus nusidėvėjimo.
 1. Apmokėjimo tvarka
Apmokėti už prekes galima: Tarptautinėmis „Visa“ ir „MasterCard“ kortelėmis . El. bankininkystės sistema „PaySera“ arba Paypal Banko pavedimu, kai Pirkėjas perveda pinigus į šią Pardavėjo banko sąskaitą : UAB Amberlita, Taikos pr.81a-2, Klaipeda LT-94115, Lietuva Įmonės kodas: 141392246, A/s.: LT 957300010002289583         , AB bankas „Swedbank“. Tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.
 1. Prekių pristatymas
10.1. Prekės Lietuvos Respublikos teritorijoje pristatomos 3-7 darbo dienų laikotarpiu. 10.2. Prekės už Lietuvos Respublikos ribų pristatomos per 5 -30 darbo dienų. 10.3. Prekes pristato pardavėjo įgaliotas atstovas, kuris nurodomas pateikus užsakymą. 10.4. Jei pageidaujate, kad prekes pristatytų jūsų pasirinktas kurjeris, prašome susisiekti su mumis el.paštu: amberlita2@gmail.com
 1. Prekių grąžinimas
11.1. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus (kai kai sutartis sudaryta dėl perlų, brangakmenių, tauriųjų metalų bei jų dirbinių, išskyrus dirbtinę bižuteriją; žr. informaciją VšĮ „Vartotojų centras“ tinklalapyje http://www.vartotojucentras.lt/istatymas.php?id=1038, „Ne maisto prekių grąžinimo ir keitimo ypatumai“ 18 punktą.). Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą, per 5 (penkias) d.d. , Pardavėjui gavus grąžinamą prekę. 11.2. Norėdamas grąžinti prekę(-es) remiantis Taisyklių 8.1. punktu, Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis. 11.3. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų: 11.3.1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje; 11.3.2. prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta; 11.3.3. prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė); 11.3.4. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo; 11.4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 8.3. straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos. 11.5. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekė, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. 11.6. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą. 11.7. Prekės grąžinimo išlaidas, jei ji yra kokybiška ir grąžinama dėl kažkokių kitų priežasčių, apmoka Pirkėjas. 11.8. Visais prekių grąžinimo atvejais Pirkėjas pirmiausia privalo apie tai informuoti Pardavėjo atsakingus darbuotojus nurodytais kontaktais ir tik gavęs informaciją, pradėti vykdyti prekės grąžinimą
 1. Atsakomybė
12.1. Pirkėjas yra atsakingas už užsakymo formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas nepateikė tikslių duomenų užsakymo formoje, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius. Pirkėjas pats atsako už veiksmus, atliktus naudojantis el.parduotuvės paslaugomis. 12.2. Pardavėjas neatsako už kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją, net jeigu Pirkėjas patenka į šiuos tinklalapius per Pardavėjo internetinėje parduotuvėje esančias nuorodas. 12.3. Internetinėje parduotuvėje pateikta vaizdinė medžiaga yra iliustracinio pobūdžio, todėl gali skirtis prekės išvaizda arba įpakavimas.
 1. Autorinės teisės
13.1 Visos teisės saugomos UAB  Amberlita. Visas  turinys ir informacija, pateikta svetainėje, įskaitant tekstus, nuotraukas, grafinius elementus ir svetainės dizainą, video ir audio failus yra saugoma pagal autorių teisių ir kitus intelektinės nuosavybės įstatymus. 13.2 Platinti ir naudoti  interneto svetainėje www.amberlita.lt  esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ir žiniasklaidos priemonėse yra griežtai draudžiama be UAB Amberlita raštiško leidimo. 13.4 Turinys taip pat negali būti kopijuojamas komerciniam naudojimui ir platinimui, keičiamas ar pakartotinai skelbiamas kitose svetainėse.
 1. Kontaktai
14.1. Pardavėjas visus pranešimus siunčia Pirkėjo registracijos formoje pateiktu elektroninio pašto adresu. 14.2. Pirkėjas pranešimus ir klausimus siunčia Pardavėjo elektroninio pašto adresu: amberlita2@gmail.com  arba skambina telefonu  +370 65253052, +370 65256056.
 1. Baigiamosios nuostatos
15.1. Šios taisyklės įsigalioja nuo jų patvirtinimo momento ir galioja iki šalys įvykdys visus su jomis susijusius įsipareigojimus. 15.2. Visi ginčai sprendžiami derybų keliu. Šalims nesusitarus, ginčas gali būti perduotas nagrinėti teismui Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

Shopping Cart