Skip to main content

Gintaro spalvos ir poveikis bei pritaikymas
pagal horoskopą

Kaip rodo archeologiniai radiniai, aisčių (baltų, sarmatų) teritorijoje nuo Juodosios jūros iki Suomių įlankos ir nuo Uralo kalnų iki Vokietijos mažiausiai 6 tūkstančius metų gintaras, randamas Baltijos (Sarmatų) jūros pakrantėse, buvo naudojamas gydymo tikslams. Baltų protėviai gerdavo gintaro vandenį, vartojo trinto gintaro miltelius ir vienus, ir su atitinkamomis gydomosiomis žolelėmis. Gintaru masažuodavosi, sveikatinimo tikslams nešiojo gintaro vėrinius. Bet svarbiausia gintaro paskirtis buvo amuletai, saugantys žmogų nuo blogų įtakų ir poveikių.

Nuo seniausių laikų gintaro sveikatinimo ir gydomąsias savybes žinojo Senovės Egipto žyniai, Senovės Indijos pranašai ir Senovės Graikijos eskulapai, nes jie buvo nustatę, kad gintaras valo ir pakrauna energinį žmogaus lauką, meridianus ir čakras.

Gintaras turi ganėtinai platų spalvų spektrą. Pastebėta, kad gintaro spalvos savaime suteikia jam dar didesnę poveikių įvairovę.

Baltasis gintaras suteikia vidinio stabilumo, išlaikant lengvumą, padeda įgyti visuomenės palankumą. Jis ramina ir moko, kad viskas ateina ramiai ir kryptingai dirbant. Ypač tinka tiems, kurie stengiasi laikytis tradicijų šeimoje ar net dirba tėvynės labui. Gerai veikia smegenis, nervų ir endokrininę sistemą, limfą ir širdį. Yra kilnios sielos žmonių amuletas.

Baltasis gintaras tinka pirmojo dekanato Jaučiams, Svarstyklėms ir antrojo dekanato Ožiaragiams bei tiems, kurie ten turi ascedentą ar Mėnulį.

Geltonasis gintaras padeda rasti aukso vidurį, atsipalaiduoti, pailsėti, ramina nuoskaudas. Itin naudingas tiems, kurie turi problemų bendraujant su kitais arba jų darbas susijęs su komunikacija. Tai vienas iš puikiausių gydomųjų akmenų. Jį galima naudoti įvairioms reikmėms. Itin gerai veikia kvėpavimo takus, plaučius, endokrininę sistemą, odą, ausis, akis ir t.t.

Tinka visiems zodiako ženklams, tačiau labiausiai Dvyniams, Vėžiams, Liūtams, Mergelėms ir Vandeniams, kaip ir tiems, kurie turi ten acedentą arba Mėnulį.

Raudonasis gintaras skatina nuosaikų aktyvumą, pasitikėjimą savo jėgomis, traukia reikalingas situacijas užsibrėžtiems tikslams. Gerai talkininkauja meilės reikaluose. Ši gintaras praverčia visuomeniškai aktyviems žmonėms, siekiantiems įgyvendinti realius norus ir planus. Tinka vyriškų lyties organų ligų ir sutrikimų sveikatinimui.

Raudonasis gintaras tinka visiems ugnies ženklams arba ten turintiems ascedentą ar Mėnulį, taip pat pirmojo dekanato Skorpionams.

Mėlynasis gintaras skatina platesnį supratimą, padeda priimti ir kito poziciją, neperšant savosios. Jis padeda protą paversti išmintimi. Naudingas visiems, kas linkę į filosofiją, dvasingumo paieškas. Padeda nebūti fanatikais, tačiau turėti savo poziciją ir sugebėti ją apginti, jeigu to reikia. Tinka rašytojams, režisieriams, kompozitoriams ir dainininkams, besisemiantiems įkvėpimo iš savo šalies dvasinių lobių, filosofams, iškiliems mokytojams ir dėstytojams. Gerai veikia kvėpavimo takus.

Tinka trečiojo dekanato Avinams, trečiojo dekanato Jaučiams, Vėžiams, antrojo dekanato Liūtams, Šauliams, Ožiaragiams, pirmojo dekanato Vandeniams, Žuvims, kaip ir visiems ten turintiems ascedentą arba Mėnulį.

Žaliasis gintaras skatina meilę gamtai, padeda pažinti augmenijos pasaulį. Todėl žaliasis gintaras nuo senų senovės yra žolininkų, žiniuonių amuletas. Jis taip pat naudingas tiems, kas bijo ar vengia bendrauti su žmonėmis, manydami esą nevertais ir todėl mieliau bendraujančiais su gamta. Gerai padeda širdžiai, plaučiams ir inkstams.

Žaliasis gintaras tinka antrojo dekanato Jaučiams, Dvyniams, Vėžiams, trečiojo dekanato Svarstyklėms, trečiojo dekanato Ožiaragiams, antrojo dekanato Vandeniams, kaip ir turintiems ten ascedentą arba Mėnulį.

Rudasis gintaras ramina pyktį, agresiją, nepasitenkinimą, pavydą, kerštą, piktas nuoskaudas. Tinka tiems, kurie nežino, kur dėti savo energijos, arba atvirkščiai, laiko ją užspaudę, kurių emocijų skalė greitai šokinėja aukštyn žemyn. Valo išskyrimo sistemą, ramina šlapimo pūslės uždegimus. Labai tinka dėti prie II čakros nugaros srityje, ypač jei ten jaučiami skausmai ar įtampa.

Rudasis gintaras naudingas pirmojo dekanato Avinams, piktai priekaištingoms Mergelėms, Skorpionams, itin užsispyrusiems Ožiaragiams, ekscentriškiems Vandeniams ir žemės po kojų nejaučiančioms arba valdingoms Žuvims, taip pat ten turintiems ascedentą arba pažeistą Mėnulį

Juodasis gintaras tinka tiems, kuriems reikalingas susikaupimas ir susitelkimas į konkrečius tikslus. Naudingas stuburui (galima jį tiesiog švelniau juo masažuoti kylant nugaros srityje nuo apačios į viršų, vis sustojant ten, kur skauda ar jaučiami nors kokie pojūčiai, ilgiau jį kiek paspaudžiant). Juo galima masažuoti kojų pėdas.

Tinka Skorpionams ir Ožiaragiams, ir tiems, kurie ten turi ascedentą arba Mėnulį.

Shopping Cart